POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie jest to usługa, dzięki której Twoja strona internetowa będzie widoczna w wyszukiwarce Google na czołowych miejscach.

Innymi słowy jest to usługa generująca bardzo niskie koszty  zapewniająca nieograniczone możliwości dotarcia z ofertą do potencjalnych klientów.

Dlaczego ważne?

Obecnie ponad 97% internautów szukając danego produktu skorzysta z wyszukiwarki Google. 

Te maks. kilka stron, które odwiedzi potencjalny klient wpisując ”alarmy Gdańsk” nie przez przypadek znalazły się na samym szczycie.

Co zrobić?

Nie ma twojej strony na pierwszej stronie Google? A może nie ma jej w pierwszej setce?!

Choć może być wspaniale zaprojektowana przypomina piękne Porsche, którym nigdy nie wyjechałeś z garażu.

Czas najwyższy to zmienić!

W ramach usługi pozycjonowania przeanalizujemy zawartość twojej strony, zoptymalizujemy ją wg najnowszych norm i następnie na bieżąco będziemy nadzorować szereg procesów, co pozwoli regularnie odnotowywać awanse w Google.

Ile to kosztuje?

Koszty pozycjonowania są uzależnione od ilości fraz kluczowych i ich popularności.

Fraza ”alarmy gdańsk kartuska” (0,2mln wyników w Google) będzie tańsza od frazy ”alarmy Gdańsk” (2mln wyników), a ta z kolei będzie tańsza od frazy ”alarmy” (12mln wyników w Google).

Orientacyjnie pierwsza fraza to koszt rzędu 50zł, a druga 100zl w przypadku 30 dni skutecznego pozycjonowanie przekładającego się na pierwszą stronę w Google. W przypadku np. 15 dni skutecznej usługi koszty oczywiście zmaleją proporcjonalnie o połowę.

Nasi klienci są stale informowani o postępach prac i płacą tylko za konkretne efekty.

 

POPROŚ O WYCENĘ


Aby uzyskać bezpłatną analizę i ofertę cenową na pozycjonowanie swojej strony WWW, lub linków sponsorowanych wypełnij poniższy formularz. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.